O Firmie

ETsso

ETsso to firma produkcyjno-handlowa zajmującą się wyposażeniem wnętrz w meble, drzwi, schody, shuttersy i podłogi. Wyroby powstają na podstawie przedstawionych przez Klienta projektów w naszych salonach. Produkcja przebiega zgodnie ze standardami najnowszych technologii w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne. Pieczołowicie przestrzegany cykl obejmujący sezonowanie oraz obróbkę w nowoczesnym parku maszynowym gwarantuje doskonałe przygotowanie materiału. Najwyższa jakość drewna i perfekcja wykonania owocują wygodą użytkowania produktów, a w efekcie podniesieniem komfortu życia codziennego. Bogata paleta kolorów daje niemal nieograniczoną możliwość kombinacji i zestawień, uwalniając kreatywność architekta i inwestora w trakcie tworzenia projektu. Wykonanie, funkcjonalność i szlachetność formy oferowanych produktów uplasowała firmę ETsso w gronie producentów mebli luksusowych i ekskluzywnych.
Usługa ETsso obejmuje produkcję, transport i montaż zamówienia. Wykwalifikowani fachowcy, specjalizujący się w wybranych zagadnieniach, dają gwarancję najwyższej jakości wykonania i znawstwa rzemiosła. Dopełnieniem oferty ETsso są produkty marek Coswick, Olivari oraz Eichholz.

ETsso doceniło i zaufało już wielu Klientów. Zamówienie kompleksowego wyposażenia wnętrz wiąże się z dużą oszczędnością czasu i wygodą. Chętnie podejmujemy współpracę na etapie trwania prac budowalnych. Naszym atutem jest sprawna koordynacja prac i wykwalifikowani specjaliści.