Schody drewniane

  • Home
  • /
  • Schody drewniane

Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów samonośnych oraz na beton. Stosujemy najlepszej jakości gatunki drewna krajowego tj. dąb i jesion oraz egzotycznego. Schody projektujemy w programie Compass. Klient ma możliwość zapoznania się z wizualizacją oraz dokonania ewentualnych zmian na etapie projektowym. Różnorodne wykończenie elementów drewnianych oraz rodzaje użytych materiałów, pozwalają klientom stworzyć idealne połącznie kolorystyczne w całym wnętrzu.

SCHODY NA BETON

Istnieje wiele możliwości obłożenia wylewki betonowej. Najczęstszym rozwiązaniem są schody z tzw. kapinosem. Stosowane głównie we wnętrzach tradycyjnych oraz w przypadku wąskich wylewek betonowych, w których kapinos daje możliwość zwiększenia głębokości stopnia nawet o 30mm.

Schody dywanowe to propozycja do nowoczesnego wnętrza. Zastosowanie stopnia i podstopnia tej samej grubości tworzy prostą, wyrazistą linię. Wykonanie balustrady szklanej lub elementów ze stali nierdzewnej sprawia, że schody idealnie komponują się w minimalistycznym wnętrzu.

SCHODY SAMONOŚNE

Możliwość uczestnictwa w projektowaniu i tworzeniu modeli schodów daje nam olbrzymią satysfakcję. Klient sam decyduje o wyglądzie swoich stopni i balustrady.

Schody samonośne projektujemy w programie Compass. Prezentacja wizualizacji schodów, pozwala na dokonanie ewentualnych zmian projektu.