O Firmie

ETsso

ETsso to firma produkcyjno – handlowa. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji wyposażając wnętrza w podłogi, schody drzwi i meble. Jesteśmy wśród nielicznych, którzy potrafią sprostać wymaganiom łącząc cykl prac. Technologia produkcji naszych wyrobów oparta jest o najwyższe standardy.
Stosowana technologia i użyte materiały zapewniają najwyższą jakość, solidność naszym wyrobom. Odpowiednio dobrane podłogi, drzwi, i meble łączą funkcję użytkową i dekoracyjną. Stanowią połączenie pomiędzy elementami wnętrza, harmonizując się stylem jaki chcemy nadać naszemu mieszkaniu.

PODŁOGI, SCHODY

Firma ETsso specjalizuje się we wzornictwie podłóg drewnianych. Specjalnie opracowane kolekcje podłóg wyróżniają nas z spośród wielu produktów na rynku. Każdy klient ma możliwość tworzenia własnej kolekcji oraz decydowania o wyglądzie swojej podłogi czy schodów. Technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość naszym wyrobom przechodząc odpowiedni cykl poprzez sezonowanie, suszenie oraz obróbkę na nowoczesnym parku maszynowym.

Schody nasze projektowane są w programie Compass dzięki czemu klient ma możliwość obejrzenia wizualizacji oraz dokonywania zmian na etapie projektowym. Różnorodność wykończenia elementów drewnianych oraz rodzaje materiałów daje naszym klientom możliwość dopasowania się kolorystycznego do podłogi, drzwi czy innych elementów wnętrza .

DRZWI

Produkcja naszych wyrobów oparta jest o najwyższe standardy korzystając z najnowszych technologii. Drzwi jako ważny element wyposażenia wnętrza przechodzą odpowiedni cykl produkcyjny dbając o każdy szczegół i detal.

Jakość i dokładność naszym wyrobom zapewnia nowoczesny park maszynowy CNC a nasi Klienci sami mogą decydować o wyglądzie swoich drzwi.

MEBLE

Meble to kolejny element wyposażenia wnętrz. Dbałość o detale w tworzeniu nowych wzorów sprawia, że możemy tworzyć wnętrze o indywidualnym charakterze. Produkcja mebli odbywa się przy wykorzystaniu najlepszych materiałów stosowanych na rynku. Wykonujemy meble drewniane, fornirowane lub z MDF-u wykończonego wysokiej jakości lakierami kryjącymi wg. palety RAL lub NCS. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Technolog, który czuwa na przebiegiem realizacji dba o szczegóły i detale tak aby zachować pełną zgodność realizacji z projektem. Wykorzystując nasze doświadczenie klient ma możliwość realizacji wg. własnego projektu, pomysłu a jakość i bogactwo naszej oferty gwarantuje ekskluzywność i funkcjonalność.

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ

Wybierając firmę ETsso zyskują Państwo wiele korzyści. Firma zapewnia kompleksowość realizacji zamówień. Realizując zamówienia na podłogi, schody, drzwi czy meble zajmujemy się koordynacją zleceń dbając o kolejność wykonywanych prac. Jako jedyni posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe specjalizujące się w danej dziedzinie. Nie uznajemy fachowców od wszystkiego. Posiadamy grupy parkieciarskie, schodziarzy, grupy montażowe od drzwi i mebli. Tak duże zaplecze fachowców pozwala nam na pewność, ze wykonanie prac odbędzie się z należytą starannością i terminowością. Każde zlecenie traktowane jest jednostkowo a stosowane zasady i procedury zapewniają zadowolenie każdej ze stron.